Tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorius

Adresas: Vilniaus g. 8, LT-97108 Kretinga

 

  Kab. Tel. nr.   Mob. tel. nr.  El. paštas
Tarpinstitucinio bendradarbiavimo
koordinatorė (vyr. specialistė)

Lina Bruzdeilynienė
  +370 445 72142 +370 694 26862 lina [dot] bruzdeilyniene [at] kretinga [dot] lt

 

Administracinių paslaugų teikimo aprašymai

Ankstyvosios intervencijos modelis prisegtuke

Viešųjų paslaugų vaikui ir šeimai sąrašas

 

2020 m. rugsėjo 16 d. administracijos direktoriaus įsakymas Nr. A1-942 „Dėl Kretingos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2017 m. lapkričio 6 d. įsakymo Nr. 932 „Dėl Kretingos rajono savivaldybės administracijos vaiko gerovės komisijos sudarymo ir jos darbo reglamento tvirtinimo“ pakeitimo“

 

 

 

Kviečiame pasinaudoti nemokamomis psichologo konsultacijomis

Rūta Gaubienė – psichologė psichoterapeutė, individualiosios psichologijos analitikė. Darbo patirtis – 25 metai, daugiausia pedagoginės psichologijos srityje, teikiant pagalbą vaikams (daugiausia nuo 2 iki 6-7 metų), turintiems emocijų ir elgesio sutrikimų, bei konsultuojant jų šeimų narius. Šie sutrikimai dažnai lydimi tokių klinikinių simptomų, kaip agresyvus elgesys, dažni pykčio protrūkiai, autoagresija (savęs žalojimas), valgymo, miego sutrikimai, mikčiojimas, atsiskyrimo nerimas, užsitęsęs ar vėl atsiradęs šlapinimasis į lovytę miego metu dieną ir/ar naktį, ir įvairūs kiti simptomai, keliantys nerimą tėvams ir globėjams, bei apsunkinantys normalią vaiko raidą. Dirbdama su vaikais psichologė naudoja žaidimų terapijos metodą, taip pat lygiagrečiai konsultuoja tėvus ir kitus vaikų artimuosius dėl tarpusavio bendravimo problemų šeimoje.  Išsamiau »

Kviečiame tėvelius, kurie augina mažamečius vaikučius, dalyvauti nemokamuose pozityvios tėvystės kursuose

Lektorė Ona Juozaitienė kviečia į seminarų ciklą „5 meilės kalbos“ TĖVŲ GEBĖJIMAS KURTI EMOCIŠKAI ŠILTUS TARPUSAVIO SANTYKIUS SU VAIKAIS YRA PAGRINDAS ŠEIMOS KŪRIME.  Išsamiau »

Veikia „Pagalbos vaikams linija“

Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyboje prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos veikia „Pagalbos vaikams linija“, kurios konsultantai konsultuoja vaikus bei dėl vaikų besikreipiančius suaugusiuosius, kurie nori pasikonsultuoti ar pranešti apie vaiką, patiriantį smurtą, pasikonsultuoti dėl pagalbos vaikui ir šeimai galimybių bei kt.  Išsamiau »

Nemokamos priklausomybių konsultantų paslaugos

Kretingos rajono savivaldybėje pradedamos teikti priklausomybės konsultavimo paslauga rizikingai ir žalingai alkoholį vartojantiems asmenims. Vasarą, kas antrą pirmadienį, Kretingos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biure dirbs priklausomybių konsultantas, į kurį galima kreiptis nemokamai ir be gydytojo siuntimo.  Išsamiau »

Gegužės 25 d. – Tarptautinė dingusių be žinios vaikų diena

Vaikų dingimas yra reali, dinamiška, didelio masto problema visame pasaulyje. Per metus Europoje dingsta be žinios apie 250 000 vaikų. 2018 m. dingusių asmenų paieškos registre užregistruoti 3046 vaikų dingimo atvejai, vaikai sudarė daugiau nei 73 % visų dingusių asmenų. 2019 m. I ketvirtį užregistruota 418 vaikų dingimo atvejų.  Išsamiau »

Vyko tarpinstitucinis pasitarimas dėl pagalbos teikimo šeimoms klausimų

Š. m. balandžio 9 d. Kretingos rajono savivaldybės administracijoje įvyko Kretingos rajono savivaldybės administracijos vaiko gerovės komisijos ir Šilutės rajono savivaldybės administracijos vaiko gerovės komisijos narių susitikimas.  Išsamiau »

Surengtas pasitarimas dėl narkotinių medžiagų vartojimo prevencijos

Kretingos rajono savivaldybėje kovo 20 dieną, trečiadienį, buvo organizuotas Narkotikų kontrolės komisijos posėdis dėl narkotinių medžiagų prevencijos švietimo įstaigose. Pasitarime dalyvavo savivaldybės administracijos, mokyklų bei pagalbą teikiančių įstaigų atstovai.  Išsamiau »

Tarpinstitucinis bendradarbiavimas – svarbi narkotinių medžiagų vartojimo prevencijos sąlyga

Kretingos rajono savivaldybės administracija kovo 7 dieną organizavo tarpinstitucinį pasitarimą vaikų narkotinių medžiagų vartojimo problemai spręsti bei prevencinėms priemonėms numatyti.  Išsamiau »

Ilgėja „Tėvų linijos“ darbo laikas

Į „Tėvų liniją“ pasitarti įvairiais vaikų auklėjimo klausimais jau galima skambinti ne tik vakarais, bet ir dieną – nuo 11 iki 13 val. Tad nemokamos anoniminės psichologų pagalbos visoje Lietuvoje sulauks daugiau tėvų, globėjų ir senelių.  Išsamiau »

Kur pranešti pastebėjus vaiko teisių pažeidimą

Kretingos rajono savivaldybės administracija, nuo š. m. liepos 1-osios įvykus vaiko teisių apsaugos reformai, sulaukia gyventojų ir institucijų prašymų informuoti apie tai, kur pranešti pastebėjus vaiko teisių pažeidimus. Informuojame, kad Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ministerijos Klaipėdos apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus (Kretingos rajono savivaldybėje) adresas – Vilniaus g. 8, Kretingoje.  Išsamiau »

Surinktas turinys