Jaunimo naujienos

„Kurk Lietuvai“ programa

 „Kurk Lietuvai“ – profesinio tobulinimo ir gerosios užsienio praktikos pritaikymo programa Lietuvos viešajame sektoriuje. Tarptautinės patirties turintiems profesionalams suteikiame galimybę savo žiniomis ir idėjomis prisidėti prie strateginių Vyriausybės projektų ir modernios Lietuvos ateities kūrimo. Siekiame pasaulio lietuvius grąžinti į Lietuvą bei jų idėjas plėtoti Lietuvos viešajame sektoriuje.  Išsamiau »

Skelbiamas Inovacijų jaunimo politikos srityje projektų finansavimo konkursas 2021 m.

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau – Departamentas), vadovaudamasis Departamento direktoriaus 2021 m. vasario 24 d. įsakymu Nr. 2V-39 (1.4) „Dėl Inovacijų jaunimo politikos srityje projektų finansavimo 2021 metais konkurso nuostatų ir šio konkurso komisijos sudėties patvirtinimo“, 2021 m. vasario 25 d. paskelbtu Teisės aktų registre, 2021 m. kovo 4 d. paskelbtu Socialinių paslaugų priežiūros departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau - SPPD) SoPAS informacinėje sistemoje, skelbia Inovacijų jaunimo politikos srityje projektų finansavimo 2021 metais konkursą (toliau – Konkursas).  Išsamiau »

„Judam maratonas“

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos ir projekto JUDAM komanda visą vasario mėnesį vykdys smagią iniciatyvą „JUDAM maratonas“. Tai virtualus maratonas kurio metu kviesime jaunimą aktyviai praleisti laiką, prisivyti naujametinius pažadus, paįvairinti karantino kasdienybę bei, žinoma, sužinoti daugiau apie projekto JUDAM veiklas.  Išsamiau »

Metas burti komandą „Nepriklausomybės mėnesiui“

Nepriklausomoje Lietuvoje gimusiam jaunuoliui laisvės samprata yra savaime suprantama, tačiau kartu ir sunkiai apčiuopiama. Siekdami geriau suprasti kaip veikia valstybė ir kaip veikia demokratija, teisės studentai skelbia laiką tarp Vasario 16-osios ir Kovo 11-osios Nepriklausomybės mėnesiu!  Išsamiau »

Eurodesk Lietuva ieško savanorių!

Šiemet Eurodesk savanorius pasitinka su atsinaujinusia programa, kuri leis patirti dar įdomesnį savanorystės nuotykį! Savanoriaudamas įgysi kompetencijų komunikacijos, informacijos rinkimo ir rengimo, renginių organizavimo srityse, dalyvausi mokymuose ir kartu su komanda kursi šventę sau ir kitiems.  Išsamiau »

Kvietimas į medijų raštingumo mokymus jaunimui

REGISTRACIJA jau prasidėjo!

Vasario 23 ir 25 dienomis, 15:00-19:00 val.  Išsamiau »

Didinamas priėmimas į inžinerines, IT, gamybos ir perdirbimo sritis profesiniame mokyme

Šiandien Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos siūlymu Vyriausybė patvirtino preliminarų 2021 m. į profesinio mokymo įstaigas priimamų mokinių skaičių. Šiemetinis priėmimo planas – 20,6 tūkst. vietų. Bendras skaičius išlieka toks pats kaip prieš metus, kai priėmimas į profesinio mokymo įstaigas susilaukė rekordinio stojančiųjų populiarumo. Lyginant su pernai, priėmimo skaičiai atskiroms sritims koreguojami pagal valstybės ir darbo rinkos poreikius.  Išsamiau »

Pasieniečio įvadinio mokymo kursai

Informuojame, kad nuo 2021 m. balandžio 12 d. Pasieniečių mokykloje bus organizuojami Pasieniečio įvadinio mokymo kursai. Turinčius aukštąjį universitetinį arba aukštąjį neuniversitetinį bei aukštesnįjį išsilavinimą ir nepriekaištingos reputacijos asmenis kviečiame rinktis šiuos mokymo kursus ir per 15 savaičių tapti pasieniečiais. Su Pasieniečio įvadinio mokymo kursų programa galite susipažinti čia – Pasieniečio įvadinio mokymo programa.  Išsamiau »

Ko nemoko mokykloje?

Digiklasė kuria moksleiviams podcast‘ą „Ko nemoko mokykloje“. Lapkričio 20 dieną 17 val. vyks tiesioginė podcast‘o transliacija per Facebook (nuoroda į Facebook renginį: https://fb.me/e/1Miy9sjg3) su pašnekove Simona Cymbaliukaite, kuriame bus kalbama apie produktyvumą, verslo kūrimą esant jaunu žmogumi.  Išsamiau »

Surinktas turinys